Best picture for best product
بهترین عکس برای بهترین محصول

تیم استودیو رنجبری در حیطه ی  تخصصی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نزدیک به دو دهه فعالیت ،افتخار دارد همگام با برندها به رشد و شکوفایی آنها در بهتر دیده شدن در بازار رقابت جهانی کمک شایانی انجام بدهد.

عکس و تصاویر حرفه ای از محصول ؛ چه در  بسته بندی کالا چه در کاتالوگ،وبسایت،تبلیغات محیطی،بیلبورد ،فضاهای مجازی و… سطح تراز برند را به بالاترین حد میرساند 

ما در کنار شما و همراه تخصصی شما در این حیطه هستیم مشاوره ی بصری خوب ، کسب و کار را جدی تر و جهانی تر خواهد نمود. 

شما هستین ما هستیم.

عکاسی از مواد غذایی

عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی، یک تلاش مشترک بین تیم حرفه ای عکاسی و تیم خلاق طراحی است.

سرعت عمل و انتخاب زاویه، مهم ترین عامل در عکاسی از مواد غذایی محسوب  می شود، چرا که رنگ  مواد غذایی سریع عوض می شود و بنابراین باید با مدیریت زمان تصاویر خوشرنگ و خوشمزه ثبت کرد. اصولا عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی روحیه لطیف و شادابی می طلبد تا نتیجه مطلوبی به دست آید، جذابیت و فروش بالای یک محصول مواد غذایی وابسته به عکس روی بسته بندی آن می باشد که باید خلاقانه و جذاب باشد تا برند بتواند رقابت متفاوت و بالایی در بازار جهانی ایفا کند.

مواد غذایی با تنوع بالا اعم از شکلات، ویفرها، کنسروها، غذاهای سنتی و نوشیدنی و … بخش مهمی را در حیطه عکاسی به خود اختصاص داده است.

لوازم خانگی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از لوازم خانگی در سطح بسیار گسترده و حرفه ای کار می شود؛ یک عکس صنعتی و تبلیغاتی خوب از لوازم خانگی بستگی به طراحی بصری و ظاهر یک محصول دارد که نتیجه را رویایی می کند و اینجاست که طراحی خوب و عکاسی صنعتی جذاب، مجموعه را تبدیل به یک برند برتر در آن حوزه می کند.

عکاسی از لوازم آرایشی

عکاسی تبلیغاتی از محصولات آرایشی و بهداشتی از جذاب ترین بخش های این حوزه است که در کسب و کار این بخش تأثیری باورنکردنی دارد.

یک عکاس تبلیغاتی ماهر رنگ و فرم و حس زیبائی و طراوت را باید کامل درک کند، پس عکس هایی با یک چاشنی و ایده ساده می تواند تأثیرگذاری خوبی داشته باشد.

عکاسی از مبلمان و دکوراسیون

یک طراح معمار و یک طراح صنعتی متخصص برای بهتر دیده شدن باید با عکاس صنعتی و تبلیغاتی ارتباط تنگاتنگی داشته باشد؛ یک تصویر 3D  هر چقدر دقیق باشد رئال نیست و اعتماد مشتری را جلب نمی کند. باید عکسی واقعی باشد و از طرف مشتری جمله “این که D3 هست” نباید باشد.

انتخاب نورها و زوایا و فرم های خاص در عکاسی تبلیغاتی این بخش نتیجه خارق العاده ای را رقم می زند.

عکاسی از قطعات و لوازم صنعتی-تأسیساتی، خودرو و …

صنعت قلب تپنده صادرات هر کشور است.

برای یک تولید کننده، برجسته نمودن ویژگی های منحصر بفرد محصول، امری حیاتی است. نوع چینش و نگاه یک عکاس صنعتی و تبلیغاتی مجرب مسیر برندینگ را هموارتر می کند.

انتخاب نوع نور و فضاسازی در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از قطعات صنعتی تجربه عملی بالایی می خواهد.

اکثر شرکت ها و کمپانی های بزرگ تولید کنندگان قطعات و خودروسازان برای معرفی خود در بازار جهانی به دنبال یک عکاس صنعتی و تبلیغاتی متخصص و ایده پرداز هستند.

عکاسی از خط تولید صنعتی و کارخانه ها

مدیران کارخانه ها و تولید کنندگان فعال علاقه زیادی برای نشان دادن تصاویری از مجموعه های خود هستند، بنابراین یک عکاس صنعتی و تبلیغاتی حرفه ای راه گشای این مسئله است؛ راستی آزمائی یعنی این محصول در این محیط با این ابزار و دستگاه ها توسط این طیف نیروی انسانی کارآمد، طراحی، ساخت و تولید شده است، پس عکاس صنعتی و تبلیغاتی از خط تولید (خط تولید فولاد، آهن/خط تولید خودرو/ خط تولید مواد غذایی و …) به دنبال ثبت یک مجموعه عکس خلاق و حرفه ای می باشد که با نورپردازی دقیق و کارگردانی خلاق ایجاد می شود.